Blackjack Nasıl Oynanır

Kartını çek, toplamına bak ve şansını kullanarak kazan! Blackjack oyunu basit kuralları ile oyuncuların çok daha kolay bir şekilde kazanmasını sağlıyor! Kurallarını öğrenerek sen de oynamaya başla!

Blackjack nasıl oynanır; bu oyun iki ile 4 kişi arasında oynanan, krupiyenin de oyuna dahil olduğu şans oyunudur. Blackjack oyununda oyunculara 2 adet kart dağıtılır ve kartların toplamının 21 olması beklenir.

Giriş Yap!

Blackjack Oyunu Oynanışı

Casino sitelerinde ya da dilediğiniz yerde blackjack oynamak istiyorsanız oyun oynanışını biliyor olmanız gerekir. Blackjack nasıl oynanır;

  • İlk olarak krupiye de dahil tüm oyunculara 2 adet kart dağıtılmaktadır.
  • Oyuncular kartlarının toplamına bakar. Dileyen oyuncular kart çekmeye devam edebilinmektedir.
  • Eli 21’e yakın olan oyuncular kart çekmeden oyunu sürdürür. Oyun sonunda ise 21 ya da 21’e en yakın kart değerine sahip olan oyuncular kazanır. Bahsine sitesine giriş yapmak için tıklayın!

Blackjack Kuralları

Blackjack nasıl oynanır; oyunun oynanması için bazı kurallar vardır. Bu kurallar şöyle özetlenebilir;

  • Krupiye kendine kart dağıtımı yaparken ilk kartını açık olarak koymak zorundadır. Diğer oyuncular bu kartı görerek taktik geliştirebilirr.
  • Ancak oyuncuların elindeki kart toplamı 17’den düşük ise mutlaka kart çekmeleri gerekir.
  • Eli 21 olan oyuncu doğrudan oyunu kazanan kişi olarak sayılmaktadır. Eğer oyuncuların elleri eşit ise para ortada kalmaya devam eder.
Blackjack Nasıl Oynanır
Blackjack Nasıl Oynanır

Blackjack Kazanma Taktikleri

Blackjack oyununda kazanmak istiyorsanız ilk olarak blackjack nasıl oynanır bilmeniz gerekmektedir. Lakin bu oyun rastgele şans ile oynanabilecek bir oyun değildir.

Bunun yanında oyunun içerisinde geliştirilebilecek kazanma oranı artıran bir taktik uygulanması mümkün değildir. Ancak oyuncular oyun terimleri ile kendi kazanma şansını artırabilmektedir. Bahsine güvenilir mi?

Blackjack Oyunu Sırasında Dikkat Edilecekler

Blackjack oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri krupiyenin açık kartıdır. Fakat bu kart eğer As kartı ise paranızın yarısını geri alabilme şansı elde edersiniz.

Eğer oyuncuyu 1 oyuncudan daha çok kişi ile oynuyorsanız diğer oyuncuların ellerine verdikleri tepki ve kart çekip çekmediklerine dikkat etmeniz gerekir.